Culpa Mia Konusu

Noah, annesi Rafaella ile birlikte kasabasını terk eder, arkasında erkek arkadaşı Dan ve en iyi arkadaşı Betty’yi bırakır ve annesinin yeni kocası William Leister’ın malikanesine taşınır. Üvey kardeşi Nick ile tanışır ve kısa süre sonra birbirlerinden nefret etmeye başlarlar. William, tüm ailenin birbirini tanıması için bir akşam yemeği düzenler. Nick ve Noah, yemekte başka bir çatışma başlatır. Noah ayrıca Nick’in bir sörf şampiyonu olduğunu, hukuk okuduğunu ve ayrıca sigara içtiğini öğrenir, ki bu arada babası ve Rafaella’nın bundan haberi yoktur. Nick, yemekten yarıda iş için ayrılır. Noah da ayrılacağını söyler, bu yüzden William ve Rafaella, Nick’ten Noah’ı eve bırakmasını ister, çünkü işi, eve giden yoldadır ve ikisi de isteksizce kabul eder.

Nick ve Noah, başka bir kavgaya girer ve bu, Nick’in Noah’ı yolun ortasında bırakmasıyla sonuçlanır. Noah, daha sonra Mario tarafından alınır ve ondan Nick’in aslında bir partide olduğunu öğrenir. Partide, Noah, Nick’in bir çapkın olduğunu, bir sürü kızla takıldığını öğrenir. Ayrıca hapse giren Ronnie ile karşılaşır. Ayrıca Jenna, erkek arkadaşı Lion ve Nick’in arkadaşı Anna ile tanışır. Noah ve Jenna hızla iyi arkadaş olur.

Parti sırasında, Ronnie’nin arkadaşı Tipo, Noah’ı bir içkiyle bayıltmaya çalışır. Nick müdahale eder ve Noah’ı kurtarır ve onu eve götürür. Etkinin altında uykuya dalarak, Noah annesinin biri tarafından saldırıya uğradığını hayal eder. Bu arada Nick, Noah’ın telefonunu kullanır ve annesine mesajlar gönderir, Jenna ile bir film izlediğini ve Nick ile olan sorunlarını çözdüğünü söyler. Daha sonra Jenna’dan Nick’in de yarışlara katıldığını öğrenir.

Noah ve Jenna, Nick’in yarışmak üzere olduğu sırada yarışa girer. İlk başta dikkati dağılsa da, Nick kendine gelir ve yarışı kazanır. Noah, yarış hakkında bir iki şey bildiği için Jenna ve Lion’u şaşırtır, ancak bunu nasıl bildiğini asla açıklamaz. Lion da yarışını kazanır. Noah, Dan’ın en iyi arkadaşı Betty’yi öptüğüne dair bir fotoğraf alır, bu da onun Leonardo’yu öpmesine neden olur ve bunun bir fotoğrafını çekmeye çalışır. Nick müdahale eder ve onun ayrılmasını ister. Bunu yapmaya kararlı olduğu için, Nick onu öper ve onun için bir fotoğraf çeker ve sonra ona Jenna’nın onu alana kadar arabada kalmasını söyleyerek gider. Noah kazara arabayı çalıştırır ve araba start çizgisinde olduğu için, bir sonraki yarışçı olan Ronnie ile yarışmak zorunda kalır. Ronnie hile yapmasına rağmen Noah onu yener.

Ronnie, aslında yarışması gereken kişinin Nick olduğunu ve hile yaptıklarını söyler, bu da onu kazanan yapar. Bu yüzden Nick, ona 15.000 euro ve sürdüğü Porsche’u ödemek zorundadır. Nick ve Ronnie bir kavga başlatır ve bu kısa sürede bir çete kavgasına dönüşür. Nick, Noah’ın rahatsız olduğunu fark eder. Jenna ve Lion, onu Nick’in arabasına alır. Nick onlara katılır ve giderler. Nick, babasının düzenlediği şirket galasından kendini dışarıda tutar. Gala gecesinin ardından, Nick eve gelir ve ortak odada Noah’ı tutkulu bir şekilde öper.

Rafaella, Noah’ın sıkıntılı olduğunu hisseder ve Dan’ı evlerine getirir. Noah, Nick’e karşı duygular geliştirmeye başlar ve bu yüzden Dan’ı uzak tutar. Nick, Ronnie ile başka bir yumruk kavgasına girer ve morarmış bir şekilde eve gelir. Noah, Nick’in yaralarına bakar ve tekrar öpüşürler. Nick, Noah, Jenna, Lion, Mario ve Anna bir randevuya giderler ve bu, Nick’in dövüştüğü bir dövüş kulübünde sona erer. Nick ve Noah, Noah’ın hayatındaki tüm şiddetten korktuğu için ayrılır.

Noah sürekli olarak intikam bekleyen birinden notlar alıyor. Noah bunu Dan için sanıyor, ancak aslında öldüğünü söylediği yabancılaşmış babası Jonás. Jonás bir yarışçıydı ve bu yüzden yarış hakkında bilgi sahibi. Jonás, hapishane arkadaşı Ronnie’yi kullanarak Rafaella ve Noah’ı yakalamak ve intikam almak için kullanıyordu. William bunu öğrenir ve Noah’a göz kulak olması için Nick’e sorar. Nick, Noah’ı Anna’dan kurtarır ve onu eve götürür. William, Nick ve Noah arasındaki yasadışı ilişkiyi öğrenir. Nick’in annesinin tarafından başka bir yarı kız kardeşi Maggie de var.

Nick ve Noah, ilişkilerinin onlar için iyi olmadığını söyleyerek ilişkilerini sonlandırır, ancak bunu bir plajda seks yaptıktan sonra sonlandırır. Daha sonra Noah, Jonás’ın emri üzerine Ronnie tarafından kaçırılır. William ve Rafaella, notlardan Jonás’ın bunun arkasında olduğunu öğrenir. Jonás, Rafaella’yı arar ve nakit olarak €1 milyon ister. William ve Rafaella, polisin eşlik ettiği bir değişim için gider. Nick girer ve Porsche’daki sigorta izleyicisini kullanarak saklanma yerinin konumunu bulur. Jonás bunu öğrenir ve Noah’ın Porsche’yi sürdüğü ve Jonas’ın onu rehin aldığı bir araba kovalamacası başlar. Nick, arabasında bir müfettişle onları takip eder. Kovalamaca, müfettişin Jonás’ı öldürmesiyle sona erer. Nick ve Noah birlikte bir ilişkiye başlar ve bunu öğrenen Rafaella, William’dan bunu her ne pahasına olursa olsun durdurmasını ister.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası