Kung Fu Panda 4 Filmi Konusu

Kung Fu Panda 4 Filmi Konusu

Üç ölümcül maceradan sonra dünya çapında kötü adamları yenmek için eşsiz cesareti ve deli dövüş sanatları becerileriyle, Ejderha Savaşçısı Po (Altın Küre adayı Jack Black), kader tarafından… biraz dinlenmesi için çağrılıyor. Daha spesifik olarak, Barış Vadisi’nin Ruhani Lideri olması bekleniyor.

Bu, birkaç açık problemi beraberinde getiriyor. İlk olarak, Po’nun ruhani liderlik hakkında paleo diyeti hakkında bildiği kadarıyla bilgisi var ve ikincisi, yeni yüce pozisyonunu üstlenebilmesi için hızla yeni bir Ejderha Savaşçısı bulup eğitmesi gerekiyor.

Daha da kötüsü, son zamanlarda, herhangi bir yaratığa dönüşebilen küçük bir kertenkele olan kötü, güçlü bir büyücü, Kameleon (Oscar® ödüllü Viola Davis) görüldü. Ve Kameleon, tüm usta kötülerin ruhlarını geri çağırma gücüne sahip olan Po’nun Bilgelik Asası’nın üzerine hırslı, boncuk gibi gözlerini dikmiş durumda.

Yani, Po’nun biraz yardıma ihtiyacı olacak. Onu, Po’nun tüylerini diken diken eden ama becerileri paha biçilemez olan hilekar, çabuk zekalı hırsız Zhen’de (Altın Küre ödüllü Awkwafina), bir corsac tilkisinde buluyor. Barış Vadisi’ni Kameleon’un sürüngen pençelerinden koruma görevlerinde, bu komik ikili birlikte çalışmak zorunda kalacak. Süreç içinde, Po kahramanların en beklenmedik yerlerde bulunabileceğini keşfedecek.

Film, Kung Fu ustası Shifu olarak Akademi Ödülü® kazanan Dustin Hoffman’ın; Po’nun evlatlık babası Mr. Ping olarak James Hong’un (Her Yerde Her Şey Birden); Po’nun biyolojik babası Li olarak Akademi Ödülü® adayı Bryan Cranston’ın ve Shifu’nun eski öğrencisi ve baş düşmanı Tai Lung olarak Emmy Ödülü adayı Ian McShane’in ses yeteneklerini içeriyor. Oscar® ödüllü Ke Huy Quan (Her Yerde Her Şey Birden), Hırsızlar Mağarası’nın lideri yeni bir karakter, Han olarak kadroya katılıyor.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası