Joker: İki Kişilik Delilik Hakkında

Joker: İki Kişilik Delilik Filmi Konusu

Bu nedenle, Joker’in bu yeni bölümde yalnız olmayacağını varsayıyoruz. 2019’da başladığı şeyi sürdürmek için eşlik edecek. Ama kim? Birçok kişi bir taklitçinin veya ikinci bir palyaçonun gelmesini hayal etmiş olsa da, Joker: İki Kişilik Delilik, ünlü Harley Quinn’i tanıtmalı.

Hatırlatmak gerekirse, Joker, deliliğin doruk noktasında olan Arthur Fleck’in Arkham akıl hastanesine doğru ilerlediği yerde sona eriyordu. Son aylarda toplayabildiğimiz az sayıdaki bilgiye göre, antagonist, Dr. Harleen Quinzel ile karşılaşacak. Bu sonuncusu ona delicesine aşık olacak ve böylece Harley Quinn olacak.

Joker: İki Kişilik Delilik Filminin Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Joker: İki Kişilik Delilik’te, Joaquin Phoenix, bizim en büyük zevkimiz için Arthur Fleck rolünü tekrar üstleniyor. Ancak, biliyoruz ki, o, cinayet çılgınlığında yalnız olmayacak. Harley Quinn’i canlandırmak için Lady Gaga seçildi. Daha önce A Star is Born gibi filmlerde kendini göstermiş olan şarkıcı, böylece Joker’in yoldaşı olan karakterin kıyafetini giyecek.

Sevgililer Günü için, Todd Phillips pop yıldızının Harley Quinn rolündeki ilk görünümünü sunmaktan kendini alamadı. Onu, aşkla deli gibi bakan Joker karşısında görüyoruz. Lady Gaga, karakterin kız arkadaşı için ideal bir yorumcu gibi görünüyor, çünkü film müzikal komedi türünü benimsemeli.

Joker: İki Kişilik Delilik Ne Zaman Vizyona Girecek?

Joker: İki Kişilik Delilik’i keşfetmek için sabırlı olmak gerekecek. Aslında, film, Amerika Birleşik Devletleri’nde 4 Ekim 2024’te gösterime girecek. Bizde ise tarih, önceki Çarşamba gününe, yani 2 Ekim 2024’e çekilecek.

O zamana kadar, ilk fragmanın yayınlanacağını düşünüyoruz. Sabırsızlıkla beklememize yardımcı olacak. Her neyse, Joker 2’nin çekimleri başladı ve umarız hiçbir gecikme olmaz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası