HashKey, 100 Milyon Dolarlık Artışı Kapattıktan Sonra Crypto Unicorn Oldu

Açıklama: Kripto yüksek riskli bir varlık sınıfıdır. Bu makale bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bu web sitesini kullanarak şartlar ve koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. İçeriğimizde bağlı kuruluş bağlantılarını kullanabilir ve komisyon alabiliriz.

Hong Kong merkezli kripto borsasını işleten HashKey Group’un 100 milyon dolarlık fon toplama hedefine “neredeyse” ulaştığını Firma Salı günü yaptığı açıklamada söyledi .

HashKey için lisans aldıktan kısa bir süre sonra Ağustos ayında bağış toplama turunu duyurdu , Hong Kong’un güvenlik düzenleyicisinden perakende kripto ticareti sunmak . Firma, turda yatırımcıları açıklamadı ve şu anda artış sonrası 1,2 milyar dolarlık bir değerlemeye sahip, bu da ona “tek boynuzlu at” statüsü veriyor.

Unicorn, değeri 1 milyar dolar veya daha fazla olan özel şirketleri tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Ekim ayında CoinDesk , FTX’in çöküşüyle ​​daha da kötüleşen bir sektör gerilemesinin ortasında, 2023’ün üçüncü çeyreğinde kripto bağış toplamanın 297 anlaşmada üç yılın en düşük seviyesi olan 2,1 milyar dolara ulaştığını, bu 2020’nin 4. çeyreğinden bu yana en düşük seviyeye ulaştığını ve odaklanmanın erken dönemlere doğru kaydığını bildirdi. sahne ve altyapı projeleri.

Bununla birlikte, bitcoin ve diğer büyük dijital varlıkların 2023’ün dördüncü çeyreğindeki dinamik rallisi ve bitcoin ETF’nin yakın zamanda onaylanması göz önüne alındığında , birçok fon tutumunu değiştiriyor ve 2024’e girerken iyimserlik duygusu taşıyor.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası