Madame Web: Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Şu ana Kadar Bildiğimiz Her Şey

Sony’nin Örümcek Adam Evreni’nde (SSU) yer alacak olan ve ortaya çıkan her şeye göre seride önemli bir giriş olacak olan Madame Web filmiyle ilgili bir tanıtım gibi görünüyor. Madame Web, Örümcek Adam çizgi romanlarında bir süper kahramandır ve mutant ve kâhindir, yani neredeyse her şey hakkında sihirli bir şekilde bilgi edinmesine izin veren ekstrasensör güçlere sahiptir. Orijinal Madame Web, örümcek ağına benzeyen bir yaşam destek sistemine bağlı kör yaşlı bir kadındı. Ana Kravinoff tarafından öldürülmeden önce güçlerini Julia Carpenter’a aktardı ve böylece yeni, modern Madame Web oldu.

The Amazing Spider-Man 2’nin eleştirel ve ticari hayal kırıklığından sonra, Silver Sable ve Black Cat’e odaklanan bir solo film de dahil olmak üzere birçok farklı Örümcek Adam projesi iptal edildi veya havada kaldı. Ancak Sony, Marvel Sinematik Evreni ile ortaklığıyla birlikte SSU’yu kurarken, bu projeler Madame Web filmi lehine bırakıldı. Ve Madame Web’in güçleri ve çoklu evrenle bağlantısı göz önüne alındığında, bu çok daha mantıklı ve çok daha fazla olasılık açıyor. Madame Web, Morbius ve Venom filmleriyle aynı evrende yer alacak ve yaklaşmakta olan Örümcek Adam filmi listesine eklenmesi, kesişmeler açısından verimli bir zemin araştırmaya bakıyor.

Madame Web Son Haberler

Yeni Madame Web fragmanı, film hakkında çok daha fazla şey ortaya çıkarıyor ve Sony Örümcek Adam evrenindeki yerini gösteriyor, filmin konusuna dair ipuçları veriyor ve izleyicilere oyuncuları ilk kez rolleriyle görme fırsatı sunuyor.

Madame Web Onaylandı

Madame Web filmi 2019’da doğrulandı ve Sony, senaryoyu yazmaları için Matt Sazama ve Burk Sharpless’ı seçti (Collider aracılığıyla). Bu ikili, Sony’nin paylaşılan Örümcek Adam Evreni’nin bir parçası olan ve Venom serisi ve yakında çıkacak olan Kraven the Hunter filmiyle birlikte 2022’de vizyona giren Morbius’un senaryosunu yazmıştı. Madame Web’in çekimleri Temmuz 2022’ye kadar başlamadı ve başrol oyuncusu Dakota Johnson, Ocak 2023’te çekimlerin bittiğini doğruladı (Coming Soon aracılığıyla). Filmin yönetmenliğini, daha önce Jessica Jones ve The Defenders gibi Marvel TV şovlarını yöneten S.J. Clarkson yapıyor.

Madame Web Çıkış Tarihi

Madame Web, 2016 yılında filmin büyük bir başarı olmasına yardımcı olan Deadpool’un Sevgililer Günü hafta sonu karşı programlama numarasını tekrarlıyor gibi görünüyor. Madame Web, 14 Şubat 2024’te vizyona girmesi planlanıyor ve Morbius gişede bomba olsa da, 2024 yılında sinemalarda gösterilecek film bir hit olmalı, çünkü şu anda açılış hafta sonunda herhangi bir rakibi yok.

Ancak, filmin orijinal Ekim 2023 vizyon tarihinden ertelendiğini belirtmekte fayda var, görünüşe göre Kraven the Hunter o alanı işgal ettiği için. Bununla birlikte, sonraki süper kötü filmi Ağustos 2024 vizyon tarihine ertelendi, bu da onun ve Madame Web’in ortak hikaye yönleri olmadığını gösteriyor, çünkü şimdi Madame Web’den sonra, önce değil vizyona girecek

Madame Web Oyuncuları

Madame Web, şimdiye kadar ilginç oyuncu seçimleri yaptı, ancak her oyuncunun şu anda hangi rolü oynadığı çok açık değil. Filmde, başrol karakteri olan Cassandra Webb’i Dakota Johnson, Julia Carpenter’ı Sydney Sweeney ve Mattie Franklin’i Celeste O’Connor canlandırıyor – canlı aksiyon evrenine iki farklı Spider-Woman versiyonunu resmen tanıtıyor. Isabela Merced de Anya Corazon rolünü üstlenecek ve Marvel filmi, Örümcek Adam’ın daha ilginç ama tartışmalı olarak daha az takdir edilen karakterlerinden bazılarını uyarlamasına izin verecek. Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott ve Zosia Mamet de filmde yer alacak, ancak hepsinin rolleri şu anda açıklanmadı – ancak Roberts ve Scott’ın sırasıyla Mary ve Ben Parker olduğu teorize ediliyor.

Madame Web fragmanı ayrıca filmin kötü oyuncu kadrosu hakkında daha fazla bilgi veriyor, Örümcek Adam’ın kötüsü Ezekiel Sims’in Tahar Rahim’in yorumu gösteriliyor, Rahim’in Örümcek Adam kostümüne çok benzeyen bir süper kahraman kıyafeti içindeki önceki set alaylarının aslında ne için olduğunu ortaya çıkarıyor. Bu, yaklaşmakta olan Madame Web hikayesini daha da ilginç kılıyor, çünkü Sims parlak ama genellikle göz ardı edilen bir Örümcek Adam kötüsü ve çizgi roman hikayeleri onun evrenin doğası hakkında büyük bir bilgiye sahip olduğunu gösteriyor – bu da Madame Web’in Örümcek Adam çoklu evreninin bağlantılı doğası hakkında daha fazla şey ortaya çıkarması fikri için çok yararlı olurdu.

Madame Web Konu Detayları

Madame Web fragmanı, filmin Madame Web’in kendisinin köken hikayesini anlatacağını, psişik yeteneklerini sergileyeceğini ve Sony Örümcek Adam evreninin bir köşe taşı olarak yerleştireceğini doğruluyor. Fragman, bu konuyu, filmin hem onu hem de diğer Örümcek İnsanları avlamaya çalışan Ezekiel Sims adlı bir düşmanı ortaya çıkararak geliştiriyor. Sims’in “bu kızların neye dönüştüğünün fikriniz bile yok” demesi, çabalarıyla gelecekte olabilecek bir krizi önlemeye çalışıyor olabileceğini düşündürüyor – Örümcek Adam: Örümcek Evreni’nde Örümcek Adam 2099’un çoklu evrenin geleceğini tehlikeye atabileceği için Miles’ı avlamasına benzer bir şekilde.

Örümcek Adam: Örümcek Evreni’nde Yaşam ve Kader Ağı’nın tanıtılması da Madame Web’in bu kavramı daha da araştırma olasılığını artırıyor. Çizgi romanlarda, bu ağ Madame Web’in önceden görme yeteneklerinin kaynağıdır ve böylece bu kavramın büyük ekranda yakın tarihte ortaya çıkması, Madame Web filminin bunu en iyi şekilde kullanmasına olanak tanıyabilir, özellikle de bu kesişmeleri daha olası kılarsa. Teoriler ayrıca Mary ve Ben Parker’ın filmde görünebileceğini, Sims’in potansiyel olarak onları da hedefleyerek Peter Parker’ın hiç var olmamasını önlemeye çalışabileceğini öne sürüyor – bu da Madame Web’in diğer Sony Örümcek Adam Evreni filmlerinden çok önce geçtiğini de gösteriyor olabilir.

Madame Web Fragmanı

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası