Criminal Record: çıkış tarihi, oyuncular, fragman ve bilmeniz gereken her şey

Apple TV Plus’taki Criminal Record, eski Doctor Who yıldızı Peter Capaldi ve The Good Wife yıldızı Cush Jumbo’nun yüksek profilli bir cinayet davası üzerinde çekişen iki polisi canlandırdığı bir dizi.

Harry Potter yıldızı Zoe Wanamaker’ın da başrol oynadığı ve ırk, kurumsal başarısızlık ve kutuplaşmış bir Britanya’da ortak zemin bulma zorluklarına değinen suç draması, kariyerlerinin çok farklı aşamalarında olan ama aynı sonuç için savaşan iki polisi oynuyor.

Heyecan verici yeni dizi Criminal Record hakkında bilmeniz gereken her şey işte burada…

Criminal Record Çıkış Tarihi

Criminal Record, 10 Ocak 2024 Çarşamba günü dünya çapında yayınlanmaya başlayacak. Sekiz bölümlük dizinin ilk iki bölümü 10 Ocak’ta yayınlanacak, ardından yeni bölümler 21 Şubat 2024’e kadar her Çarşamba yayınlanacak.

Criminal Record Dizisi Fragmanı

Criminal Record Dizisi Konusu

Criminal Record, iki parlak dedektifi Londra’da eski bir cinayet davası üzerine bir karşılaşmaya sürükleyen anonim bir telefon görüşmesini konu alıyor. Dedektif Çavuş June Lenker (Cush Jumbo) kariyerinin başında yetenekli bir polis, ama zekâsını mirasını korumaya kararlı, iyi bağlantıları olan DCI Daniel Hegarty (Peter Capaldi) ile çarpıştırmak zorunda.

Criminal Record oyuncuları — Peter Capaldi, Dedektif Başmüfettişi Daniel Hegarty rolünde

Peter Capaldi, Criminal Record’da DCI Daniel Hegarty’yi oynuyor. Doktor Kim’de 12. Doktor’u ve siyasi komedi dizisi The Thick of It’te Malcom Tucker rolüyle tanınan İskoç oyuncu. Peter ayrıca The Devil’s Hour, Paddington filmleri, The Crow Road, The Suicide Squad, The Musketeers, Skins ve Torchwood’ta da başrol oynadı. Müzik yıldızı Lewis Capaldi’nin amcası.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası