Büyü de gel Konusu, Büyü de Gel Oyuncuları

Büyü de gel Konusu

32 yaşındaki Maddie Barker, Montauk, New York’ta Uber şoförü ve bir bara çalışanıdır. Anneden miras kalan evinin mülk vergilerini ödemediği için arabası geri alındıktan sonra iflasla karşı karşıyadır. Evinin kaybedilmesini önlemek için alışılmadık bir Craigslist ilanını kabul eder. Yeni işverenleri Alison ve Laird Becker, 19 yaşındaki oğulları Percy’yi “tarihlemesi” için ona bir Buick Regal karşılığında teklif ederler. Percy utangaç bir gençtir ve kızlar, içki, partiler veya cinsellik konusunda hiç deneyimi yoktur. Ebeveynleri, Percy’nin Princeton Üniversitesi’ne gitmeden önce özgüvenini artırmayı ummaktadır.

Maddie ve Percy, birbirleri hakkında daha fazla şey paylaşıp bir arkadaşlık kurarak buluşmaya devam ederler. İkisi de hiç mezuniyet balosuna gitmediklerini açıklarlar, bu yüzden bir mezuniyet balosu gecesini taklit ederler ve Percy’nin piyano çaldığı şık bir akşam yemeğine giderler. Percy, restoranda okuldan bir tanıdığı olan Natalie ile karşılaşır ve onu bir partiye davet eder. Uzun vadeli planları hakkında bir anlaşmazlık yaşadıktan sonra, o partiye giderken Maddie onu aramak için dolaşır. Onu, Natalie ile yatakta bulur, ancak aralarında hiçbir şey olmamıştır, çünkü o bir ibuprofeni alkolle almıştır. Partiden ayrıldıktan sonra Percy, Maddie’ye olan aşkını itiraf eder.

Maddie, hasar görmüş arabayı alır ve borçlarını ödemeye kararlı hale gelir. Yazın geri kalanında Uber yaparak, evini kurtarmak ve arabasını tamir etmek için yeterli parayı biriktirir. Heyecanlı olan Maddie, arkadaşları Jim ve Sara’ya anlatır, ancak Sara, Maddie’nin gerçekten Montauk’ta kalmak isteyip istemediğini veya bunu sadece annesi için mi yaptığını sorar. Çift, konut maliyetleri nedeniyle Montauk’tan Florida’ya taşınacaklarını da itiraf eder. Maddie, hayatını düşünür ve yanlışlarını düzeltmeye çalışır. Princeton’daki bir etkinlikte Percy ile yeniden bir araya gelir ve ona ihanet ettiği için özür diler. İkna olmayan Percy, arabayı sürmeye başlar ve Maddie arabasının kaputuna atlar. Göremeyen Percy, arabayı okyanusa çarpar. Araba çekilirken, çift barışır ve arkadaş kalmaya söz verir. Maddie, evi Jim ve Sara’ya satmaya ve sörf tutkusunu sürdürmek için Kaliforniya’ya taşınmaya karar verir.

Daha sonra, Maddie, Percy’yi Princeton’a götürürken Kaliforniya’ya giderken, Percy’nin gönüllü olarak çalıştığı barınakta yaşayan, kokaine bağımlı eski bir polis köpeği olan Milo’yu evlat edindiğini açıklar. Maddie, Kaliforniya’ya giden tüm yolculuğu boyunca Percy’yi arayacağına söz verir.

Büyü de gel Oyuncuları

Jennifer Lawrence, Maddie Barker rolünde
Andrew Barth Feldman, Percy Becker rolünde
Laura Benanti, Allison Becker rolünde
Matthew Broderick, Laird Becker rolünde
Natalie Morales, Sara rolünde
Scott MacArthur, Jim rolünde
Ebon Moss-Bachrach, Gary rolünde
Kyle Mooney, Jody rolünde
Hasan Minhaj, Doug Khan rolünde
Jordan Mendoza, Crispin rolünde
Amalia Yoo, Natalie rolünde
Alysia Joy Powell, Fern rolünde
Quincy Dunn-Baker, Travis rolünde
Matthew Noszka, bardaki yakışıklı adam rolünde
Zahn McClarnon, sörfçü avukat Gabe Sawyer rolünde
Madison Odenborg, Melanie rolünde
Yunanistan’ın Achileas-Andreas’ı, Genç rolünde

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası