Hayalet Avcıları: Ürperti Filmi Hakkında Bilinenler

Hayalet Avcıları: Ürperti artık 22 Mart’ta, daha önce duyurulan 29 Mart çıkış tarihinden bir hafta önce sinemalarda gösterime girecek.

Hayalet Avcıları: Ürperti aslen Aralık 2023 için duyurulmuştu, ancak geçen Temmuz’da Mart 2024’e ertelendi. İlginç bir şekilde, bu 29 Mart çıkış tarihi, başka bir merakla beklenen Sony filmi olan Spider-Man: Beyond the Spider-Verse ile çakışacaktı. Ancak, bu üçleme sonlandırıcı, yaz boyunca yazarların ve aktörlerin grevleri sırasında süresiz olarak ertelendi.

Hayalet Avcıları: Ürperti, orijinal Ghostbusters hikayesinin bir devamı ve 2021’in Ghostbusters: Afterlife’ının doğrudan bir devam filmidir. Bu filmde, orijinal Ghostbuster Egon Spengler’in kızı Callie Spengler rolünde Carrie Coon ve çocukları Trevor (Finn Wolfhard) ve Phoebe (Mckenna Grace) başroldeydi. Devam filmi, hikayeyi NYC’ye ve ikonik Ghostbusters itfaiye binasına geri getiriyor.

Hayalet Avcıları: Ürperti Fragmanı

Hayalet Avcıları: Ürperti Konusu

Hayalet Avcıları: Ürperti’da, Spengler ailesi her şeyin başladığı yere – ikonik New York City itfaiye binasına – geri dönüyor ve orijinal Ghostbusters ekibiyle bir araya geliyor. Bu ekip, hayalet avlamayı bir üst seviyeye taşımak için gizli bir araştırma laboratuvarı geliştirmiş. Ancak, antik bir eserin keşfi bir kötülük gücünü serbest bıraktığında, yeni ve eski Ghostbusters ekipleri evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir Buz Devri’nden kurtarmak için birleşmek zorunda.

Coon, Wolfhard ve Grace, Frozen Empire için Paul Rudd ve orijinal Ghostbusters ekibi Dan Aykroyd, Ernie Hudson ve Bill Murray ile birlikte geri dönüyor. Kadroya yeni katılanlar arasında Kumail Nanjiani ve Patton Oswalt bulunuyor.

Ghostbusters: Afterlife yazarları Gil Kenan ve Jason Reitman, Frozen Empire için senaryoyu kaleme aldılar, Kenan yönetmen koltuğuna geçiyor.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası