Star Wars: Skeleton Crew dizisi Hakkında Bilgi

Star Wars: Skeleton Crew dizisi, Disney+ platformunda yayınlanacak olan bir Star Wars dizisidir. Dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Jon Watts, Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok filminin de yönetmenidir. Dizinin başrolünde ise ünlü oyuncu Jude Law yer almaktadır. Dizinin 2023 yılında yayınlanması planlanmaktadır.

Dizinin konusu, küçük bir gezegenden çok uzaklarda kaybolan ve evlerinin yolunu bulmaya çalışan 10 yaşındaki bir grup çocuğun hikayesidir. Hikaye, Star Wars: Bölüm VI Jedi’ın Dönüşü ‘nden sonra ve The Mandalorian, Ahsoka gibi diziler ile paralel bir dönemde geçmektedir. Dizide, Star Wars evreninin daha önce görülmemiş bir bakış açısı sunulmayı hedeflenmektedir.

Dizinin diğer oyuncuları arasında Ravi Cabot-Conyers, Kyriana Kratter ve Robert Timothy Smith gibi isimler bulunmaktadır. Dizinin yazarlığını ise Chris Ford yapmaktadır. Dizinin baş yapımcıları ise Jon Watts, Chris Ford, Jon Favreau ve Dave Filoni’dir. Dizinin çekimleri Ocak 2023’te sona ermiştir. Diziden paylaşılan ilk teaser videoda, Carrie-Anne Moss’un da dizinin kadrosuna katıldığı görülmüştür. Moss’un karakterinin bir Sith olduğu ve ışın kılıcı kullandığı dikkat çekmiştir.

Star Wars: Skeleton Crew dizisi, Star Wars hayranlarını heyecanlandıran bir proje olarak dikkat çekmektedir. Dizi, Star Wars evreninin en eski dönemlerinden birini işleyecek ve Jedi’ların altın çağının sonunu gösterecektir. Dizi, aynı zamanda yetişkin seyirciye hitap eden ilk Star Wars animasyonu olacaktır. Dizi, Star Wars’un karanlık kısımlarına odaklanacak ve izleyicilere yeni bir deneyim sunacaktır.

Star Wars: Skeleton Crew Fan Made Fragman

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Sitemap Ping Aracı Site Haritası